Životní tipy

Žena ve znamení Štíra jsou nejvíce vášnivé a milující manželky a milenky. Tak co, souhlasíte?

Štír je listopadové znamení, které oplývá řadou předsudků. Bývá to především představa, že ženy ve znamení Štíra jsou ženami osudovými, tzv. femme fatale. Jaká je doopravdy jejich povaha a skutečně dokáží muže natolik uchvátit? Pojďte se podívat blíže na toto tajuplné znamení.

Předsudků je plno

Často se říká, že tento typ žen fakticky plní veškeré mužské představy o dokonalé ženě: jsou milující, opatrovnické, v erotice velice hravé a spontánní. Zároveň dokáží být energické a nezávislé. Je to paradox, ačkoliv jsou velmi křehké a hluboce milující, nikdy nebudou vaše. Proto jsou taky někdy považovány za typ žen, které dokáží muži zlomit srdce. Dokonce se říká, že vdovci, kteří měli za manželku Štíra, už těžko hledají pravý vztah, který by je natolik naplňoval.

Popisovány jako milovnice

Ženy ve znamení Štíra jsou schopné vášnivé lásky a kruté nenávisti. Pro toto znamení je totiž typické že jeho city jsou hluboké – dlouho si pamatují křivdu, ale stejně tak dokáží i bezmezně milovat. Jsou to tajuplné bytosti, do jejichž hloubi nikdy plně nedohlédnete. Muži bývají milovány – ti jim často plně podlehnou právě pro jejich vášnivost a nezkrotnost. Jsou ideálními partnerkami pro muže milující záhady a tajemství.

Jak je tomu doopravdy

Ačkoliv mají tak neblahou pověst, je to škoda. Oddané a milující manželky, jejichž vztah je naplněn láskou a v partnerství jim to opravdu klape, by nám teď daly za pravdu. Žena ve znamení Štíra je stejně úspěšná jak v péči o domácnost, tak i v podnikatelské sféře, a pokud je taková žena lapena milujícím mužem, může se úžasně realizovat i jako matka jeho dětí. Nedejte proto na pomlouvačné historky vašeho okolí a užijte si skvělou cestu životem se znamením Štíra po vašem boku. Uvidíte, že nebudete litovat. Rada na závěr: tolerance je potřeba v každém vztahu, ať jste jakéhokoliv znamení!

Zanechat komentář