Vlasy a make-up Životní tipy

Žena si napatlala na sebe zubní pastu! Neuvěříte, co se stalo potom

Se zubní pastou se kromě obyčejného čištění zubů dají dělat velké divy. Napatlat si ji na tělo, by napadlo asi málokoho.

Nikdo nemůže věřit tomu, že se zubní pasta používá pouze na čištění zubů. Její vedlejší účinky dobře zná nejedna hospodyňka protože může posloužit i jako dobrý pomocník při čištění dalších věcí, které je potřeba pořádně vyčistit. I je třeba brát v potaz, že všeho s mírou, protože v pastě bývají látky, které mají lehce žíravé účinky, a tak se může stát i to, že například na látce zůstane skvrna, kterou už nevyperete.

Když se vrátíme zpátky k věci, tak nový dámský trend ukazuje skutečný bizár. Když si prý ženy namažou pastu na svůj hrudník, budou ho mít mnohem pevnější! A tak ty, co chtějí bujnější dekolt a přitom odmítají podstoupit plastickou operaci, jásají.

Vše odstartovala youtuberka NaturalBeauty556, která ukázala směs, jejíž hlavní složkou je právě pasta, a kterou si napatlala na své tělo.

ato složka má působit pozitivně proti přírodní gravitaci. Stačí prý jen smíchat mouku, vejce, jogurt a výtažek z okurky.

Do směsi samozřejmě následně přimíchat pastu a účinky jsou prý znát už po 6 dnech každodenního opatlávání!

Tak co ženy, vyzkoušíte to?

Zanechat komentář