Životní tipy

Vyberte si svého strážného anděla a zjistěte něco o vaší osobnosti. Každý máme svého strážce.

To, jakého anděla si vyberete, záleží na vaší osobnosti. Tak schválně, který se vám líbí, který bude ten váš favorit a co o vás vypoví? Zjistíte podle toho, co přinese vaše budoucnost. Až budete mít svého favorita, čtěte dál. Zjistíte, co vám zvolený anděl strážný přinese v budoucnosti vašeho života. Tak co, už máte vybráno? Pokud ano, zapamatujte si jeho číslo a čtěte níže, jakého anděla jste si zvolili.

Co vám přinese zvolený anděl strážný

Anděl číslo jedna je přeborník ve spontánnosti. To je heslo, kterého se budete držet. Anděl vám pomůže vzít spontánnost do vašich rukou, zatočíte se stresem a negativními pocity. Podaří se vám s ním překonat všechny problémy a překážky, které vám život nastražil do cesty. Pokud se tedy s nějakými současně potýkáte, bude pro vás dobrým parťákem do života. Berte ho všema deseti!

Anděl číslo dva je vhodným společníkem pro lidi, kteří se o něčem rozhodují a neumí si vybrat. Díky němu si dokážete uvědomit, co doopravdy chcete. Až si dáte dohromady tuto zásadní otázku, budete připraveni jednat tak, aby byl váš život podle vašich představ.

Anděl číslo tři je také velmi důležitým pomocníkem. Potřebujete udělat krok a nevíte, na kterou stranu? Nechte si poradit, ukáže vám tu správnou cestu na světlo.  Anděl číslo čtyři vám pomůže všimnout si skvělé příležitosti, která se před vámi otevřela a vy ji nevidíte. Je na čase chopit se této příležitosti, aby se váš život neobrátil vzhůru nohama.

Pátý anděl vám pomůže zabránit mnoha konfliktům. Ten šestý udrží snílky nohama na zemi. Budete se dívat na svět realisticky. Díky tomu se vám podaří najít optimální cíle, které byste si měli stanovit. Sedmý anděl vám pomůže vyrovnat se s pracovním stresem a správně zrelaxovat. No a ten poslední, osmý anděl, vám pomůže věřit sobě a svým cílům. Díky tomu budete mít své životní cíle na dosah.

Zanechat komentář