Vlasy a make-up

Udělala si čepici z alobalu a všichni se jí smáli. Tento trik jí ale pomohl vyřešit zásadní problém.

Kvalitu vlasů ovlivňuje mnoho faktorů. Mezi ty nejdůležitější patří znečištění životního prostředí, vystavování vlasů slunečním paprskům, chlorovaná voda nebo nadměrné používání stylingových prostředků.

Výrobky zakoupené v obchodech nemusí fungovat

Šampony, kondicionéry, stylingové prostředky a další výrobky pro péči vlasů velmi často obsahují chemikálie a syntetické sloučeniny, které způsobí více škody než užitku a vlasům neprospívají. Jejich výhoda je, že je snadno seženete, protože na najdete v každém obchodě.

Přírodní ošetření je tak pro vaše vlasy mnohem přínosnější. Zlepší se kvalita vlasů, vzhled pokožky hlavy a celkově budou vlasy více zdravé. Recept, který vám poradíme níže v článku, funguje opravdu dobře. Jeho hlavní výhodou je, že vám odstraní z vlasů všechny nečistoty, obnoví celkovou vitalitu vlasů, jejich lesk a hebkost. Kromě jiného vlasy vyživuje, dodá jim vitamíny a živiny, které jsou nezbytné pro správný růst. Vlasy vám budou také méně vypadávat a budou hustší.

Stačí tři suroviny a maska je na světě

Přírodní masku na vlasy si vyrobíte snadno doma a za použití několika málo surovin. Budete potřebovat pouze:

  • 1 banán
  • Šťávu z jednoho citronu
  • 2 litry mléka

Začněte tím, že si zahřejete mléko, nepřivádějte ho ale k varu. Přidejte banán, který si předem namačkejte a také citronovou šťávu a vše dobře promíchejte, dokud nejsou všechny ingredience dobré spojeny.

Masku poté naneste na pokožky hlavy a samozřejmě vlasy. Jemně ji vmasírujte, čímž také podpoříte krevní oběh. Živiny se masáží vstřebají lépe do pokožky hlavy. Poté vlasy zabalte do alobalu a nechte vlasy přikryté asi 15-30 minut, dokud vlasy trochu nevyschnou. Nakonec si vlasy umyjte šampónem a opláchněte vlažnou vodou. Pokud chcete vidět výsledky rychleji, masku používejte dvakrát týdně. Asi po měsíci by měly být na omak zdravější, hebčí, mělo by se zamezit vypadávání vlasů, budou zdravější a rozdíl uvidí i vaše okolí.

Zanechat komentář