Životní tipy

Toto sedí dokonale na každou ženu! Tajemství, které v sobě nese každá. Poznáváte v těchto bodech i svou partnerku?

Existují typické věty, lži nebo tajemství, které použila snad každá žena alespoň jednou za svůj život. Podívejte se, o jaká tajemství se jedná a kdy je lepší nechat ženu záměrně zatajovat některé typy věcí nebo momentů z jejího života.

Fakt, že jsou ženy tajuplným stvořením, ukazují již příběhy z minulosti. Některá tajemství je mnohem lepší si nechat jen pro sebe nebo je maximálně žena řekne své nejlepší kamarádce. Většinou se jedná o banality, které však svému partnerovi za žádnou cenu nechtějí říct. O která tajemství se jedná?

Oblečení vaší ženy bylo v akci

Která žena nikdy nezalhala o ceně svého oblečení? Toto tajemství tají snad každá žena před svým partnerem, aniž by ve skutečnosti musela. Většinou si žena vydělá na svou módu sama nebo jejímu partnerovi vyšší cena vůbec nevadí. I přesto se ženy často rozhodnou odvětit na otázku ceny jednohlasně “to bylo ve slevě”.

Žena má ve svém šatníku několik kousků, které jsou ve skutečnosti mnohem dražší, než přizná. To však neznamená, že by lhala nebo zatajovala důležité věci v jiných oblastech života. Tento jev je však u všech žen naprosto stejný.

Zase nový kousek v šatníku?

Podobným způsobem se žena snaží zatajit i nový kousek ve svém šatníku. Muž by se s největší pravděpodobností novým oblečením pochlubil, žena to má často úplně naopak. Snaží se zatajit, že je konkrétní kousek právě nový, aby to nevypadalo, že si nakupuje módu příliš často. Pánové, ruku na srdce. Který z vás si přesně pamatuje, zda je konkrétní tričko v šatníku vaší ženy nové nebo už ho předtím nejspíš měla? Tímto stylem zatajuje nové kousky oblečení snad každá žena.

Péče o pleť je velkým tajemstvím

Dalším bodem tajností v ženském světě se týká péče o pleť a obličejovou část. Velká část žen by nikdy svému partnerovi nepřiznala, že si musí odstraňovat chloupky kolem úst nebo na bradě. Stejným způsobem ženy mlží o své skutečné hmotnosti, která může být sebelepší, avšak nikdy nebude dostatečně přesná a dokonalá.

Ženy také nikdy nepřiznají skutečný počet bývalých milenců nebo raději nikdy neukazují svůj mobilní telefon z důvodu aktivních konverzací se svými ex. To jsou zkrátka malé a drobné lži nebo tajemství, které nijak neovlivňují partnerský vztah, ale je lepší o nich pomlčet.

Zanechat komentář