Vlasy a make-up

Test: Dlouhé vlasy nebo krátké vlasy? Délka vašich vlasů o vás prozradí víc, než jste si mysleli

Znáte staré pořekadlo “Dlouhé vlasy, krátký rozum”? Ne, jistě tomu tak není. Za minulého režimu se takové pořekadlo používalo, ale není tomu tak. I ženy s dlouhými či naopak krátkými vlasy mohou být krásné, chytré a vzdělané. Délka vlasů ale může prozradit jiné vlastnosti. Dokáže odhalit naši osobnost a povahové rysy. Máte krátké nebo dlouhé vlasy?

Velmi krátké

Pokud máte velmi krátké vlasy, které nedosahují pod uši, jste člověk milující svou rodinu. Jste kreativní a zároveň máte v těle vůdčí krev. Na druhou stranu dokážete odložit plány, a dokonce i sny na druhou kolej, abyste upřednostnili vaši rodinu. Tak víte, že vaše rodina bude nejšťastnější. Jste plní energie a díky tomu je vaše rodina vždy dobře naladěná.

Mikádo až delší mikádo

Jste krásná a sebevědomá dáma. Lidé vás jen těžko přesvědčí o tom, že nemáte pravdu a můžete se mýlit. Velké plus vaší osoby je trpělivost a také cílevědomost. Navíc vždy víte, čeho chcete dosáhnout, a jak to udělat. Vaše děti, ale i známí k vám vzhlíží, protože vždy si umíte najít správnou cestu, jak se dostat z těžkých situací, a to je vaše další velké plus.

Délka vlasů na ramena

Máte šarm a určitou jiskru, díky které dokážete upoutat pozornost lidí kolem vás. Jste aktivní a krásná. Také jste velmi oblíbená, a to především díky vašemu výstupu, neustálému úsměvu a aktivní povaze. Lidé vám důvěřují a často za vámi chodí s potížemi, se kterými jim vždy rádi poradíte.

Dlouhé vlasy pod ramena

Čestnost vám říká pane. Vždy říkáte pravdu, protože víte, že lež má krátké nohy. Vaše vůle je veliká a trpělivost ještě vyšší. Máte překrásné dlouhé vlasy, které z vás dělají půvabnou ženu, která je vždy středem pozornosti. Nejen vzhled, ale i osobnost vás dokáže zvýraznit. Máte psychickou sílu a vaše intuice vás nikdy nezklame. Hádky nesnášíte a snažíte se jim vyhnout, seč to jde. Rodina je pro vás prioritou, a když potřebují vaši podporu a pomoc, jste tu pro ně. Štěstí vaší rodiny je pro vás nesmírně důležité.

Zanechat komentář