Vlasy a make-up

Tento produkt našla doma. Po každodenním používání vypadala o 10 let mladší

Mnoho lidí se stará o svůj vzhled a vždy se snaží předvést to nejlepší. Jsou ale věci, které nepřeskočíme, jsou to léta, která plynou – úhlavní nepřítel krásy.

I když nemůžeme vrátit čas, můžeme si udělat čas na péči o naši pokožku a zabránit známkám stárnutí. Existují stovky nápadů, jak se online zbavit vrásek, počínaje kouzelnými krémy z mořských řas a konče chirurgickými zákroky.

Jak se ukazuje, nepotřebujete efektní kosmetiku, natož zásah chirurga ke zlepšení vašeho vzhledu. Výrobek, kterému se v tomto článku věnujeme, se používá téměř v každé domácnosti – je to jedlá soda.

Výzkum na hydrogenuhličitanu sodném ukázal, že má příznivý účinek na pokožku. Lékaři a kosmetologové jej doporučují používat v mnoha kosmetických procedurách. Díky jedlé sodě se můžeme postarat o pokožku obličeje, přestavět vlasy, vybělit zuby a posílit nehty.

Hydrogenuhličitan sodný se nachází v mnoha kosmetických přípravcích a vyplatí se ho používat sólo – dokonce i při mytí obličeje. Díky svým vlastnostem proniká do pórů a důkladně je čistí, zabíjí bakterie.

Použití jedlé sody v péči o pokožku

# 1. Bojuje proti akné

Jedlá soda má silné antiseptické vlastnosti, díky kterým účinně bojuje proti kazům, akné, alergickým vyrážkám a dokonce hojí bodnutí hmyzem.

# 2. Čistí pokožku

Jedlá soda se používá při péči o všechny typy pokožky. S jeho pomocí bojujeme se zánětem, odmastíme pokožku a důkladně vyčistíme póry.

# 3. Osvěžuje pokožku

Hydrogenuhličitan sodný obsažený ve zvlhčujících výrobcích dokonale zklidňuje podráždění a zabíjí bakterie a také rozjasňuje pokožku, díky čemuž účinně odstraňuje zabarvení.

Pamatujte, že stav pokožky do značné míry závisí na vašem životním stylu. Zdravá, vyvážená strava a pravidelná fyzická aktivita vám umožní užívat si mladý a atraktivní vzhled po mnoho let, aniž byste museli utrácet spoustu peněz za kosmetiku.

Zanechat komentář