Zvířata

Pro všechny majitele pejsků: toto je 8 znaků, že vás pes opravdu miluje.

Ti, kteří mají doma psy, vědí, že jsou víc než domácí mazlíčci. Mohou se stát právoplatnými členy rodiny. Obecně psí mazlíčci vykazují velkou věrnost a blízké pouto ke svým pánům. Takový vztah je potom skutečně výjimečný a máte pocit, že vás nikdo nemůže mít více rád, než právě pes, který vám projevuje uvedených 8 znamení, že vás skutečně hluboce miluje. V článku se dozvíte, o jaké signály jde.

1. Poskakuje radostí, když se vrátíte domů

Psi, kteří nemají pojem o plynutí času jako lidé, vždy dychtivě a šťastně čekají na okamžik, kdy se s vámi setkají, i když jdete třeba jenom na hodinu na nákup.

2. Pes s vámi chce spát

Ať už spí ve vaší posteli nebo v její těsné blízkosti, pokud váš pes chce spát blízko vás, je to jasná známka toho, že patříte do jeho smečky. Takto projevuje svou náklonnost.

3. Po jídle vedle vás odpočívá

Když se pes nakrmí, chce si odpočinout vedle vás. To je další známka jeho hluboké náklonnosti k vám.

4. Při každé příležitosti vás pes olizuje

Lízání majitele, zejména na obličeji a nohou, je činnost, která mu umožňuje uvolnit se a opět dává najevo svou velkou lásku k pánovi.

5. Pozná váš emoční nebo zdravotní stav

Když se cítíte smutně nebo nemocně, váš pes je schopen to vnímat a podle toho jednat třeba tak, že vás chce utěšit, tulí se a snaží se vás rozveselit.

6. Všude chodí s vámi

Ano, takoví jsou psi, dokonce s vámi půjdou i do koupelny. A je to tím, že vás chtějí chránit před veškerým nebezpečím a zároveň se bojí, že jim zase někam zmizíte.

7. Nosí vám dárky

Když venku uloví zvíře, donesou ho jako důkaz své přízně. Podobně to mohou dělat i s hračkami, o které se s vámi vlastně chtějí podělit.

8. Dívají se na vás něžným pohledem

Mají ve svých očích takový ten typický psí oddaný výraz, kdy prostě víte, že jste pro ně skoro to nejdůležitější na tomhle světě a mají vás skutečně rádi.

Zanechat komentář