Životní tipy

Nepřekonaný nápoj na pročištění jater a shození pár extra kilo již během 3 dnů

S tímto silným nápojem na pročištění jater, se zároveň zbavíte i extra tělesné váhy. A to vše bez vynaložení přílišného úsilí.

Pokud je totiž organismus plný toxinů, játra nedokáží správně vykonávat své funkce. V takovém případě jakékoli snahy o zhubnutí zabírají výrazně pomaleji a nejednou dokonce namísto hubnutí, naopak přibíráte.

 

Velmi málo lidí si totiž uvědomuje, že jsou játra při hubnutí nejdůležitější faktor.

Ten rozhodne o tom, zda se vám podaří zhubnout nebo zda se tento proces zastaví a po velmi dlouhou dobu nepřinese žádné hmatatelné výsledky.

Zamořena játra jsou hlavním důvodem, proč lidem snažícím se zhubnout nepomáhá ani střídání různých diet.

 

Pokud jste náhodou jedním z nich, pak vyzkoušejte tento recept, pomocí kterého si játra kompletně pročistíte. Nejlepší na něm je to, že funguje rychle – již po 3 dnech zaznamenáte první výsledky.

Ingredience

Pro přípravu našeho intenzivního nápoje budete potřebovat následující ingredience:

  • 3 citróny (bez kůry)
  • 1 pohár natě petržele
  • 5 stébel celeru
  • 6 sklenic vody

Příprava

Vložte do mixéru nakrájené citrony, petržel a celer. Vše dobře rozmixujte. Pak přilejte vodu a znovu promixujte. Nápoj uskladňujte v lednici po dobu maximálně 24 hodin.

Užívání

Konzumujte 2 sklenice nápoje 3 krát denně na prázdný žaludek. Alespoň 15 minut po užití nic nejezte.

Proceduru proveďte i během následujících 2 dnů. Pak si udělejte na 7 až 10 dní přestávku a následně po této době si celou kúru znovu zopakujte.

 

Během kúry se vyhýbejte těžkým jídlům. Abyste podpořili procesy detoxikace a hubnutí, upřednostněte raději lehčí jídla.

Naše doporučení

Během diet často dochází k nedostatku živin v těle, proto byste je měli doplňovat.

Nejlepší na tento účel jsou superpotraviny jako například spirulina, která obsahuje téměř všechny důležité vitamíny, minerály a stopové prvky.

Kromě pomoci při dietách je výborná i na prevenci rakoviny prsu a při problémech s menstruací (nepravidelná, bolestivá a podobně).

 

Běžnou Spirulinu sice najdete i v jiných obchodech, ale většinou se jedná o poměrně nekvalitní, masově vyráběný produkt z Číny nebo Indie.

 

 

Zanechat komentář