Životní tipy

Moje bývalá žena byla v tomto znamení a dokonale to sedí. Jaká znamení jsou krásná venku, ale ošklivá zevnitř?

Naše osobnost, zvyky, postoje k ostatním lidem, projevy v životních situacích a další věci jsou rysy, které může prozradit znamení zvěrokruhu. Následujících pět znamení navenek vypadá krásně a čistě, uvnitř ale jsou špatní a velmi snadno se mohou přetvařovat.

Kozorozi jsou negativní typy, Lvi si jsou vědomí své krásy

Kozorozi jsou negativní, mají sklon vidět sklenici poloprázdnou. Jsou to pesimisté, málo věří. Z tohoto důvodu se dívají na svět negativním okem a také ze špatné strany. Neumí přijmout něhu, laskavosti, je strašně složité se k nim přiblížit.

Ryby vypadají na první pohled rozkošně, ale je to past pro ostatní lidi kolem nich. Umí mistrně manipulovat a projevovat lásku a pozornost lidem, od kterých něco čekají na oplátku. Jakmile dostanou to, co chtějí, rychle na danou osobu zapomenou a té zbydou jen oči pro pláč.

Lvi jsou krásní, a jsou si toho vědomi. Ve skutečnosti jsou ovlivněni sebeláskou, můžete být svědky jejich iracionálních emocionálních výbuchů, které jejich okolí jen těžko toleruje. Navíc Lvi takové chování ani nezakrývají.

Panny kritizují každou maličkost, Blíženci jsou vynikající lháři

Pro Panny je charakteristické dívat se na lidi seshora a vzdělávat je o morálce a chování. Jsou schopné kritizovat někoho, kdo se nechová podle jejich představ. Je s nimi těžké žít, člověk musí poslouchat jejich kritiku, když jsou rozrušené.

Blíženci, pokud se cítí špatně, se mohou snadno rozčílit. Je to pro ně nepříjemná situace a je vhodné se jim v tu chvíli vyhnout. Jsou vynikajícími manipulátory a lháři. Dosáhnou vždy toho, co chtějí, umí ovlivnit pocity a svědomí ostatních lidí.

Dejte si pro pozor na lidi, kteří jsou narozeni v těchto znamení. Nebude to platit pro všechny, ale většinou se může stát, že se budou navenek tvářit jinak, než jací jsou ve skutečnosti. Poznávejte lidi blíže, a dejte si pozor, komu budete věřit. Někteří vás mohou podrazit tak rychle a snadno, že to sotva postřehnete.

Zanechat komentář