Životní tipy

Manželka mého zubaře mě naučila odstranit si zubní kámen a vybělit si zuby jen za 4 minuty

Zuby hollywoodských hvězd jsou někdy tématem mnoha lidí, protože se nemůžeme shodnout na tom, zda si je nechávají vybělit profesionálně za spoustu peněz, nebo se snaží zkoušet domácí metody.

 

V obou případech byste měli být velmi opatrní, protože si můžete poškodit zubní sklovinu!

 

Pokud se již nemůžete dočkat toho, jak ukážete všem svůj zářivý úsměv, ale finance na to nemáte, tyto domácí tipy jsou věnovány právě vám!

 

soda

 

Lžička jedlé sody se špetkou soli dokonale odstraňuje povlak a zesvětlí vaše zuby o několik odstínů. Na vlhký kartáček si naneste připravenou směs a jednoduše si s ní vyčistěte zuby. Následně si ústa vypláchněte vodou.

 

gel aloe vera

 

Do 250 ml sklenice si přisypte 100 g jedlé sody, 1 lžičku gelu aloe vera, 10 kapek citronového esenciálního oleje a 4 lžičky rostlinného glycerinu. Vše dobře promíchejte a nalijte do vhodné skladovací nádoby. Díky tomu si budete moci směs vtírat do zubů každý den a zapomenete na zubní kámen.

 

pomerančová kůra

 

Rychlý a snadný způsob, jak si vyčistit zuby. Chcete-li odstranit zubní kámen, třete si kůru o zuby přibližně 10 minut a následně jej použijte jako náustek.

 

umletá kůra citrusových plodů

 

Přesněji jde o jejich bílou část, kterou si pomelete v mlýnku na kávu a přidáte ji do vaší zubní pasty. Je vhodná pro každodenní použití, protože pomáhá bojovat proti mikroorganismům tvořících plak v ústní dutině a zároveň se jedná o levný způsob, jak na bělení zažloutlé skloviny.

 

Vyzkoušejte to i vy a podělte se s výsledky níže!

Zanechat komentář