Vlasy a make-up

Důvody, proč ženy po PADESÁTCE jsou nejlepšími ženami. Prozradíme vám, v čem je celé kouzlo.

Jak lidi stárnout, začnou se více stranit. Zmizí z televizních obrazovek a někdy se nám může zdát, že dokonce zmizela i celá generace. Je to smutné. Především ženy nad padesát let věku jednoduše mizí. Zmizely z obrazovky, z kin, necestují a tak dále. Tento způsob života jistě postrádá smysl. Každá žena, ať už ve dvaceti či padesáti je jedinečná, krásná a zaslouží si být viděna, nikoli aby byla v pozadí.

Kde jsou?

Ženy ve věku nad padesát let jsou většinou babičkami, a tak se již mladé generace straní, jsou doma na zahrádce a moc se neukazují. Bohužel tyto ženy často postrádají sebevědomí a mnohdy jejich život končí pouze na zahradě. Nikoho nenapadá, proč tomu tak vlastně je. Tato celá generace zmizela. Jediné, co slyšíte, že naší budoucností jsou děti! Nikoliv, právě tyto ženy jsou naše budoucnost. Každá kariéra, každá televizní reklama, reportéři, všichni mají mladé a krásné tváře a šediny žen byly odeslané k zániku. Je to velmi škoda, protože se šedinami život nekončí a každou taková fáze života čeká.

Mysl mužů

Muži mluví jasně, jejich mysl poukazuje na to, že žena musí být krásná a atraktivní. Skoro žádný muž nemluví o tom, že by žena musela být chytrá, laskavá a trpělivá. Ignorují se ženy, které mají vkus, eleganci a šarm. Tyto ženy jsou matkami a rozhodně vědí, jak být úžasnou ženou a mnohdy pravou babičkou.

Od této generace bychom se mohli mnohé naučit, nikoliv ji zavrhovat. Ženy, které jsou ve věku padesát plus také milují humor, umění a ostatní věci, také mohou rozdávat radost a mnohdy i šarm a rozumy. Opravdu takové ženy nejsou odsouzené k neukazování se. Dokonce mnohé ženy v padesáti letech vypadají stále krásně, mohou chodit na koncerty a být viděné, tancovat, bavit a být stále veselé. Dodá jim to chuť žít a smysl života.

Tento článek má motivovat veškeré dámy v pokročilém věku, aby si byly jisté, že nejsou dobré pouze k hlídání vnoučat, vaření, pečení, úklidu a okopávání záhonku. I ženy nad padesát mohou být nádherné a mohou žít krásným životem. I pokud vás život nehladil po vlasech každý den, žijte nyní, buďte veselé. Tato mladá generace vás jistě potřebuje.

Zanechat komentář